Deltid på Vero Moda
Vi søker dyktige og resultatorienterte selgere med en brennende interesse for mote og salg til Vero Moda Østfoldhallene. I våre butikker er vi opptatt av et god
HOVEDOPPGAVER:
Hvis du kjenner deg igjen i punktene under og trigges av disse, bør du sette av litt tid å sende oss den informasjonen vi trenger for å bli kjent med deg - og hvem vet, kanskje vi blir kollegaer om litt!
ARBEIDSOPPGAVER
• Sikre at butikken gir en god service opplevelse for kundene våre
• Være med på å skape en positiv og god atmosfære i butikken
• Varemottakelse
• Åpne og stenge rutiner
• Bidra i samsvar med kjedens verdier for å bygge en enda sterkere merkevare
EGENSKAPER/BAKGRUNN:
PERSONLIGHET
Vi er på jakt etter en teamplayer som elsker å jobbe med salg. Du er energisk, serviceinnstilt og har godt humør, da vi ønsker å tilby våre kunder en god handleopplevelse. Du er fleksibel, tar utfordringer på strak arm og kan stille opp på kort varsel.
HVA KAN VERO MODA TILBY DEG?
• Spennende og utfordrende jobb i en kjent merkevare
• Et godt sosialt miljø med høyt tempo
• God opplæring og utviklingsmuligheter
Vi ser frem til å høre fra deg!
ANNEN INFO:
BESTSELLER er et familieeid internasjonalt selskap grunnlagt i Danmark i 1975. I dag er BESTSELLER representert i 70 land i Europa, Mellom Østen, Canada, India og globalt via e-commerce. Vår Retail forretning selger varer til Retail butikker, som utelukkende selger BESTSELLER-produkter og som har et BESTSELLER-brand på sin butikkfasade. BESTSELLER representerer brands som Vero Moda, Jack & Jones, Only, Name It, Selected Homme og Selected for å nevne noen.
Om stillingen
- Stillingstittel
- deltidshjelp
- Stillingstype
- Deltid
- Omfang
- deltid
- Søknadsfrist
- Snarest
- Tiltredelse
- etter avtale
- Nettside
- Besøk nettsted
- Kontaktperson
- Rebecca Hermansen
- Stilling
- butikkleder
- E-post
- vmnor1516@bestseller.com
|
Åpent i dag 10:00 - 20:00
|